8 мільйонів гривень… Така сума заборгованості населення за водопостачання та водовідведення у Богуславі. Комунальники зазначають, що частина споживачів мають значні суми несплати, які в окремих випадках сягають понад сотню тисяч гривень. Тож повідомляють про зміни в підходах до обліку води та нарахувань за відсутності лічильників або у разі несвоєчасної повірки. Адже наближається літо, коли споживання води традиційно зростає. Про деталі щодо тарифів, ситуації з оплатою, механізмів передачі показників, ставлення користувачів до чинних вимог та можливих нарахувань у разі їх недотримання — слухайте далі у сюжеті:
