Про це в соціальних мережах минулого тижня повідомила місцева волонтерка Марина Гогуля. Мовляв, це не перший випадок отруєння тварин в Богуславі, на які місцева поліція реагує неквапливо. Власне, після смерті собаки, волонтери і цього разу звернулися до правоохоронців. Що кажуть очевидці події, як діяла поліція та що загрожує тому, хто безжально позбавив життя собаку, з’ясовувала наша кореспондентка Юлія Пахлеванян:
Резонансне вбивство собаки у Богуславі …
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-11_10-54-50-695.jpg)