Вказували на двері, звинувачували в необ’єктивності, тиснули через родичів… До чого тільки не вдавалися чиновники Богуславської та сусідніх громад, аби не говорити про те, що звикли замовчувати. І за 6 років роботи радіостанції Богуслав-FM, протягом яких до «незручних питань» в міських та сільських радах мали б звикнути, з комунікацією стало ще складніше. Водночас свої корективи вніс і початок повномасштабної війни, бо складних тем стало більше. Тож, сьогодні, в день журналіста, ми згадаємо про те, як часом нелегко буває нам доносити правду. Детальніше про виклики та ціну свободи слова, слухайте далі у сюжеті:
День журналіста. Виклики та ціна свободи слова для богуславських журналістів
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/06/cd1c069c-e9ee-4793-8fc8-c5b1d3435daf.jpeg)