Як живуть депутати та очільники Богуславської громади? Національне агентство з питань запобігання корупції минулого року знову відкрило публічний доступ до реєстру декларацій. Нагадаємо, що у перші тижні повномасштабного вторгнення росії після 24 лютого 2022 року, обов’язкове подання таких звітів було призупинене. Тож, журналісти радіостанції «Богуслав-FM» вкотре вирішили проаналізувати, що «нажили» обранці Богуславької ради за період своїх каденцій. Ми продовжуємо цикл сюжетів «Уболіваю чи заробляю». Сьогодні у фокусі уваги аналіз роботи та декларації депутата Юрія Руденка. Детальніше про його матеріальний стан та депутатську діяльність слухайте далі у сюжеті:
«Уболіваю чи заробляю». Юрій Руденко
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-05_11-46-17.jpg)