Чи став Богуслав безпечнішим? Йдеться про систему відеонагляду «Безпечне місто», яка з’явилася на Богуславщинні ще до створення громади. На функціонування такого відеоспостереження майже щороку депутати виділяють гроші з міського бюджету. Приміром, в минулому році на такі потреби передбачили 122 тисячі гривень. А про те як наразі працює програма та кому вона допомагає найперше, розкажуть наші кореспонденти:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_1054.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_1055.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_1056.jpeg)