Всесвітній День вишиванки відзначають сьогодні. Мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання і йдуть у ньому на роботу, в університет чи до школи. Наш сьогоднішній сюжет про Сергія Ситника з Миронівщини, який вже близько 4 років має незвичне, як для пересічного українця, хоббі – створює вишиванки. Як у чоловіка зародилася любов до цього мистецтва? Та скільки часу займає вишивання однієї національної сорочки? Дізнавалась Христина Харченко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0574.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0575.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0576.jpeg)