Майже 8 мільйонів гривень… Таку суму з міського бюджету витратили на ремонт доріг Богуславської громади минулого року. Водночас, вже стартували й цьогорічні роботи щодо реконструкції дорожнього покриття в місті та селах. Скільки грошей з казни громади на такі потреби планують виратити в 2024 році, хто займається ремонтом та чи задоволені поновленням на дорогах жителі громади, розкажуть наші кореспонденти:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0422.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0423.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0424.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0425.jpeg)