Такий допис днями опублікували комунальники на своїй сторінці у Фейсбуці. Йдеться про діяльність служби таксі «Богуслав», водії якої паркують свої автівки поблизу міського базару. Працівники Богуславблагоустрою запевняють, що водії перевізної організації ще й грубіянять двірникам, які там щодня наводять лад. Тож, аби розбіратися в ситуації, наша кореспондентка Юлія Пахлеванян поспілкувалася з усіма учасниками конфлікту.
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0325.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0326.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0327.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/img_0328.jpeg)