В цьому випуску програми її ведуча Тетяна Тихопій поспілкувалася із благочинними Богуславської, Миронівської, Рокитнянської та Кагарлицької громад. Інтерв’ю було присвячене обговоренню ролі Православної Церкви України у збереженні національної ідентичності в умовах війни, динаміці переходів релігійних громад в лоно ПЦУ, а також благочинні дали настанови вірянам перед великим світлим святом Великодня.
Приходьте – поговоримо! Благочинні Богуславської, Миронівської, Рокитнянської та Кагарлицької громад
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-29-53.jpg)