Що планують зробити замість гінекологічного відділення в богуславській лікарні? Які школи громади можуть закрити вже наступного року? Та скільки грошей і на що саме богуславські депутати спрямували в березні? Окрім затвердження звіту міського голови під час сесії напередодні, проголосували міські обранці і за низку інших важливих рішень. Детальніше про результати засідання, слухайте далі у сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/img_9323.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/img_9324.jpeg)