«Соромно їм хлопцям в очі дивитися, тому й намагаються подалі запхати»…», «Оце порадилися, наплювали в душу»… «Спустіться з неба, ввійдіть в комунікацію з людьми, ви ж не Боги і не безсмертні…». Такі та інші, подібні за настроєм коментарі, жителі Богуславської громади публікували щодо рішення виконкому про влаштування Алеї Слави в парку Шевченка. Тож, не чекаючи нових сюрпризів, активісти звернулися до міського голови та організували збори. А про те як «влада» зустріла рідних загиблих Героїв та як, врешті, вдалося знайти спільне рішення, слухайте далі у сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/img_9284.jpeg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/img_9285.jpeg)