Чому богуславські кар’єри не мають права використовувати землю, на яку претендують? Чому знову не погодили «земельні звернення» від лісників»? Та для чого потрібно проводити нову нормативно-грошову оцінку землі по всій громаді? Такі та інші питання розглядали члени земельної комісії міськради напередодні. Детальніше про результати засідання – слухайте далі у сюжеті:
Результати засідання земельної комісії в Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-19_12-15-11-992-1568x706.jpg)