Торгівля комунальним майном… Йдеться про приміщення колишнього третього садочка та контори комунгоспу, недобудову ФОКу і ще кілька таких об’єктів. За останні три роки богуславська влада продала 5 приміщень, які належали громаді. Торги, як вимагає того закон, проводилися через аукціон. Тож, журналісти радіостанції Богуслав-FM, вирішили з’ясувати, скільки громада заробила на такому продажі. І що нові власники планують робити з викупленими приміщеннями.
Скільки Богуславська громада заробила на продажі комунального майна?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-05_09-48-41-959-1568x1254.jpg)