Біль від втрати щодня стає все сильнішим… Минув рік як війна забрала життя Героя Володимира Пінчука. Корінний киянин, який усім серцем любив Богуславщину, загинув у Луганській області від смертельного осколкового поранення під час артилерійського обстрілу. Спогадами про свого чоловіка-Героя, який у свої маже 60 добровільно пішов захищати Батьківщину, із журналістами Богуслав-FM поділилася його дружина:
Річниця світлої пам’яті Героя Володимира Пінчука
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_08-40-54.jpg)