Скоротили заробітну плату голові громади. Не дозволили звільнити працівників культури та медицини. Встановили безкоштовне харчування у школах для всіх учнів. Та розкритикували фінансову підтримку комунального підприємства з благоустрою. А ще у 5 разів збільшили матеріальну допомогу військовослужбовцям. Доволі продуктивним та водночас галасливим видалося напередодні позачергове сесійне засідання Медвинської сільської ради. На ньому побували наші кореспонденти:
Продуктивне та водночас галасливе позачергове сесійне засідання Медвинської сільської ради
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/410856104_776547471154014_2376472960855938427_n-1568x1177.jpg)