Минає час, та не минає біль від втрати… Рівно рік тому загинув Герой з Богуслава – Андрій Накоренко. Справжній патріот своєї країни, неймовірно добра та світла людина – лише таким згадують захисника його рідні та однокласники. Сьогодні всі, хто знав і пам’ятає Андрія, згадують його добрим словом і тихою молитвою. Річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам’яті:
Річниця світлої пам’яті Андрія Накоренка
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/photo_2023-12-15_08-44-39.jpg)