Головує чверть століття. Це про сільського старосту Михайла Совенка. Чоловік декілька років тому відмовився бути депутатом міськради, аби повернутися до роботи у рідному селі, де нині господарює. Чи все вдається? Чим пишається найбільше? Та що про свого керівника кажуть селяни? Ми продовжуємо наш цикл сюжетів про очільників старостатів. І цього разу наші кореспонденти побували у Мисайлівському старостинському окрузі:
Михайло Совенко. Староста Мисайлівського округу
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/410143863_771540968321331_1374082683479226849_n.jpg)