Мерзнуть і хворіють. На гарячу лінію радіостанції «Богуслав-FM» поскаржилися батьки місцевих школярів. Мовляв, задля економії тепло у школах періодично вимикають, тож у класах досить прохолодно, особливо в ранковий час. Тож діти часто мають нежить. Проте керівники навчальних закладів запевняють – температурний режим відповідає санітарним нормам. Наші кореспонденти вирішили розібратися в ситуації і з’ясували, в чому проблема:
Опалення в ліцеях Богуслава
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/405007378_759805756161519_304216768782702190_n.jpg)