Вже зовсім скоро українські школярі навчатимуться 12 років та самі обиратимуть, які дисципліни вивчати. У Міністерстві освіти і науки запропонували до громадського обговорення проєкт Державного стандарту профільної середньої освіти, який продовжує реформу “Нової української школи”, що стартувала з першого класу 2018 року. Передбачається, що вже за три роки ці учні почнуть здобувати профільну освіту за новими стандартом і програмами. Що про це каже Міністр освіти? Та чи готові освітні заклади Богуславської громади до таких нововведень? Розкаже Тетяна Тихопій:
Чого чекати від нововведень в системі освіти?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/402234850_754508703357891_6159488564801441154_n.jpg)