5-тий місяць чекають на допомогу місцевої влади жителі вулиці Струмкової – це колишня Ручейна в районі Корсунської у Богуславі. Люди просять відремонтувати аварійний місток. Бо ж ані екстренні служби, ані вантажні авто заїхати на вулицю не можуть. І 6 хат залишаються відрізаними від транспортного сполучення. Депутатка Наталія Ковальова та заступник міського голови Олександр Салата пообіцяли питання вирішити. Втім далі обіцянок справа не пішла. Тож люди у розпачі звернулися до журналістів. Наш кореспондент Тарас Бесараб вирішив зʼясувати, хто і чому зволікає з допомогою і коли візьмуться до роботи. І, здається, справа зрушила з мертвої точки. Деталі слухайте в сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/385263773_733462292129199_7966321080395816055_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/385281398_733462285462533_3772191584348969455_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/386728661_733462158795879_4050278669229272714_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/387020189_733462168795878_25944942288269987_n.jpg)