Богуславська центральна бібліотека стала однією з переможниць розіграшу книг від книжкового фестивалю «Kyivbookfest», що пройшов у столиці на початку вересня. 24 новенькі книги різноманітних жанрів днями презентували читачам місцеві бібліотекарі. Як вдалося отримати книги? Та коли можна буде взяти до рук свіжі видання? Розповість Тетяна Тихопій:
Богуславська центральна бібліотека стала однією з переможниць фестивалю «Kyivbookfest»
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/386587358_729893582486070_3609346782922652436_n.jpg)