Чи готові комунальні підприємства Богуслава до осінньо-зимового періоду? Якими будуть тарифи на тепло? Коли у місцевому ЦНАПі почнуть надавати паспортні послуги? Та кому з полеглих Героїв встановлять пам’ятну дошку? Про це та інше говорили члени виконавчого комітету Богуславської міської ради наприкінці минулого тижня. Докладніше у сюжеті Тетяни Тихопій:
Про що говорили на крайньому засіданні виконавчого комітету Богуславської міської ради?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/382451511_724422276366534_7880059250770954204_n-1.jpg)