Ми ніколи не здаємося! Попри складнощі з організацією, минулими вихідними в Богуславі таки пройшов мегацікавий традиційний історично-культурний захід «Портал крізь століття: Старосвітський Богуслав». Монастирський пагорб, де цього разу відбулася благодійна подія, зібрав кілька сотень справжніх поціновувачів історії, традицій та бажаючих підтримати наші Збройні Сили. Там побувала і наша кореспондентка Тетяна Тихопій:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/375836940_715631210578974_1836371898351977639_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/375864156_715631023912326_3842480973673588546_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/375871254_715630893912339_7837487926342252008_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/375879055_715631197245642_8844460455288786509_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/375912363_715631223912306_3708552179230705679_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/375919545_715631183912310_7760234360187648893_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/376238266_715630910579004_6105117808680754898_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/376883909_715631017245660_3900716901295408351_n.jpg)