Геть все радянське! Або чи дотримуються Закону про деколонізацію в Богуславі. На минулій сесії міської ради досить активно обранці обговорювали питання перенесення пам’ятника Маринці Гризун та більшовицьким діячам за околиці Богуслава. Проте затвердити проект щодо цього так і не змогли. Що завадило депутатам прийняти одностайне рішення та чи передбачена відповідальність за недотримання закону – дізнавалась Тетяни Тихопій:
Чи дотримуються закону про деколонізаію у Богуславі?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/375130536_712701037538658_5871463010475504465_n.jpg)