Гроші на здоровʼя та освіту. Чималу суму розподілили напередодні члени бюджетної комісії Богуславської міськради. Зокрема, схвалили виділення коштів на програму «Епілепсія» та на підготовку до нового навчального року. Говорили і про фінансування для відновлення міського автобусного маршруту номер три. А ще дискутували про те, чи можуть за бюджетні гроші закупити для ЗСУ дрони та техніку. Тарас Бесараб побував на засіданні і розкаже більше:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/369784169_705608104914618_3388552698231675635_n.jpg)