Без доброї води – і не туди і не сюди. Ця українська приказка добре відгукнулася у душах богуславців, які живуть по вулиці Лісній та прилеглих вулицях. Адже криниця, де з діда-прадіда брали воду, поволі занепадала. Комунальники братися за реконструкцію не поспішали – робіт по місту і без того чимало, а грошей, як завжди, бракує. Тож по допомогу вирішили звернутися деінде. І не прогадали – днями реконструкція колодязя завершилася. Як вона відбулася і кому приносять слова подяки за оновлене джерело люди, слухайте далі у сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-08-18_11-53-40.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-08-18_11-53-41-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-08-18_11-53-41.jpg)