Одразу три заклади освіти Богуславської громади з нового навчального року призупиняють свою діяльність. Мова йде про Тептіївську школу-садок, а також дитсадки у Біївцях та Розкопанцях. Тож батьки 19-ти дітей тепер мають знайти для них інше місце для навчання. З чим пов’язане таке рішення, де будуть здобувати знання маленькі вихованці та чи працевлаштують персонал цих закладів? Дізнавалась Тетяна Тихопій:
Три заклади освіти на Богуславщині припинять свою діяльність
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-08-03_12-12-16.jpg)