Криза в освіті Богуславщини. Через війну та демографічну ситуацію перед батьками постають нові проблеми. Учасники всеукраїнської громадської організації «Опора» провели соціологічне дослідження за результатами якого чітко видно проблеми в освіті територіальної громади. Які питання доведеться вирішувати батькам та органам місцевого самоврядування в найближчому майбутньому далі у сюжеті:
Криза в освіті Богуславщини
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-07-18_15-39-40.jpg)