60 тисяч гривень на власну похвалу – таку суму виділила депутатська більшість, щоб інформувати Богуславську громаду про свою діяльність. Новини, написані самою ж міською радою, відтепер транслюватимуть на хвилях білоцерківської радіостанції. Тим часом, на потреби військових міські обранці спромоглися знайти лише 50 тисяч. Ще майже за 3 мільйони гривень куплять сміттєвоз. А цілий мільйон витратять на дитячі майданчики в селах. Натомість податки для місцевого бізнесу наступного року значно зростуть. Детальніше про ухвалені рішення розкаже Тетяна Тихопій:
Виділення коштів та зростання податків для місцевого бізнесу. Про основні ухвалені рішення на сесії Богуславської міськради
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-06-30_13-11-38.jpg)