Сміттєвоз за майже 3 мільйони гривень, мільйон на проектування протирадіаційного укриття в Центральній лікарні, новенькі гойдалки для сіл Богуславської громади і лише 800 тисяч на ремонт доріг. А ще – нові розміри податків для жителів ТГ. Це та інше обговорили члени бюджетної комісії БМР. На що ж, врешті, виділять кошти – далі у сюжеті:
Нові розміри податків для жителів жителів Богуславської ТГ та інші важливі питання на засіданні бюджетної комісії
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-06-21_12-07-32.jpg)