Єдині правила прийому нечистот нещодавно затвердив виконавчий комітет Богуславської міськради. Що зміниться тепер для місцевих підприємств і яка з того користь пересічним жителям громади, зʼясовувала Віра Вовк:
Стічні води мають бути чистими
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-06-01_12-45-40.jpg)
Єдині правила прийому нечистот нещодавно затвердив виконавчий комітет Богуславської міськради. Що зміниться тепер для місцевих підприємств і яка з того користь пересічним жителям громади, зʼясовувала Віра Вовк: