Виганяли, ображали, звинувачували та навіть жахали Службою безпеки України. Чого тільки не вигадували керманичі Богуславської та сусідніх громад, аби чи то показати, хто в домі хазяїн, чи то приховати інформацію, яку не звикли афішувати. Тож, сьогодні, коли весь світ відзначає День свободи преси, ми згадаємо про те, як часом нелегко буває журналістам радіостанції Богуслав-FM. Водночас, тим, кому ми «як кістка поперек горла», нагадаємо про відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності та пряме втручання в діяльність ЗМІ. Тож, про ціну свободи слова слухайте далі у сюжеті:
День свободи преси
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-05-03_13-59-22.jpg)