Оновлення техніки у комунальному підприємстві «Богуславблагоустрій», кошти на ремонт укриття у громаді, зміни до бюджету та ситуація із землею під Богуславським базаром. Такі найактульніші питання розглядали депутати Богуславської міської ради на черговій сесії напередодні. Детальніше про ухвалені рішення та про засідання загалом – слухайте далі у сюжеті:
Які питання розглядали та які рішення ухвалили міські обранці на черговій сесії БМР
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-03-30_15-45-13.jpg)