Шанс на життя… Йдеться про роботу відділення гемодіалізу в Богуславській міській лікарні. Відповідне приміщення з обладнанням підготували ще декілька років тому, а відкрили центр лише в серпні 22го. Власне, саме з такою проблемою хворі неодноразово зверталися на нашу гарячу лінію. Тож, сьогодні, в день, коли своє професійне свято відзначають лікарі-нефрологи, журналісти радіостанції Богуслав-FM розкажуть про те, як наразі працює центр гемодіалізу та, найголовніше, що про його роботу кажуть самі пацієнти. Про це – далі у сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-03-27_14-00-41.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-03-27_14-00-44.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-03-27_14-00-46.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-03-27_14-00-47.jpg)