Єдине питання, утім десятки думок, дискусій та пропозицій: про стратегічно важливі підприємства Богуславщини говорили депутати міськради під час сесії напередодні. Зокрема дискутували про те, чи варто і чи можна доповнювати перелік таких новими установами. А все тому, що після виділення коштів одному із міських КП для придбання необхідної техніки виявилося, що у період воєнного стану гроші найперше перераховують саме стратегічним об’єктам та закладам критичної інфраструктури. Інші ж підприємства змушені чекати на фінанси не по одному місяцю. Детальніше про ситуацію та про те, який вихід із неї знайшли обранці – розповість Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-21_13-30-36-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-21_13-30-36.jpg)