Зручніше, безпечніше та екологічніше: нова програма обміну старих лампочок на LED триває в Україні. Вже понад місяць громадяни чи не кожного населеного пункту нашої держави можуть абсолютно безкоштовно отримати 5 сучасних світлодіодних ламп на заміну стільком же розжарювальним. Як і де це можна зробити, чи потрібно попередньо реєструватися для обміну та яка ситуація із впровадженням цієї Програми на Богуславщині і Миронівщині – знає наша Ксенія Федусенко:
Де та як можна скористатися програмою обміну старих лампочок на LED?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-03-06_15-35-48.jpg)