Від початку повномасштабного вторгнення жителі Богуславщини все частіше почали поводити себе некоректно, нечемно, а інколи навіть і зовсім нахабно. Найпершими «на сполох забили» міські волонтери, які допомагають внутрішньо переміщеним особам та тим, хто справді потребує підтримки у скрутний час. Вони нарікають на те, що місцеві люди банально наживаються на чужому горі… Про байдужість, зверхність та нахабство богуславців, яке часом уже перетинає всі межі дозволеного – далі у сюжеті:
Коли забули не лише про війну, але і про людяність…
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-02-20_13-00-48.jpg)