Про наркотичну залежність будемо говорити сьогодні. Адже наркоманія, як і алкоголізм та азартні ігри, про які ми вже розповідали раніше, – одна із досить поширених хвороб XXI століття. Цю тему, як і деякі попередні, радіостанції «Богуслав-FM» запропонував дослідити голова громади Віталій Хоменко. Отож, що це за згубна звичка, чому і в кого вона виникає, яка ситуація із наркоманією безпосередньо на Богуславщині та чи належним чином у цьому напрямку працюють правоохоронні органи – з’ясовувала наша Ксенія Федусенко:
Насолода, яка руйнує життя
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-02-06_15-04-05.jpg)