Освіта, культура, спорт, благоустрій, медицина, благодійність, робота органів місцевого самоврядування і ще ціла низка новин із Богуславщини, Миронівщини, Медвинщини та Таращанщини: про все це протягом тижня йшлося в ефірі радіостанції «Богуслав-FM». Крім того, наші журналісти у своїх сюжетах розкривали найрезонансніші теми, як, приміром, діяльність богуславського пологового відділення чи благоустрій територій біля підприємств місцевих бізнесменів.
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/326390904_1202734070348443_2049753550215470226_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/326419161_401182048895617_4837725101356914791_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/326719200_1668783700190569_8559501033203438601_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/327891402_1277209046342536_7811589220310003950_n.jpg)