Подальшу долю пологового відділення Богуславської центральної лікарні напередодні вирішували на спільній нараді очільника ТГ з головами депутатських фракцій та керівництвом медичного закладу. Ще на початку січня працівникам установи оголосили про те, що відділення закривають, а персонал – скорочують. Тож, про що говорили учасники засідання і, врешті, яке рішення ухвалили – слухайте далі у сюжеті нашої кореспондентки Вікторії Дивнич:
Подальша доля пологового відділення в Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-01-25_17-41-57.jpg)