15 днів залишилося до нового року. В громадах уже прийняли рішення щодо доцільності святуквань в умовах війни. І окремим, досить суперечливим в суспільстві питанням виявилось встановлення центральних новорічних ялинок. Тож, як приймали рішення в міських радах і мешканці якої громади таки побачать новорічну красуню, слухаємо далі у сюжеті:
Чи встановлять святкову ялинку у Богуславі та сусідніх громадах?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-12-16_16-11-33.jpg)