«Як не будуть вже колядувати колядники – то буде вже кінець світу» – такою мудрістю поділилась 95-річна Ганна Наріжна з Івок. А її вона чула ще від своєї бабусі. Команда проекту «Портал крізь століття: Богуславська коляда» в рамках навчального курсу “Від ідей – до дій” в межах волонтерської ініціативи «Тиха Гавань» активно продовжує свої експедиції селами громади, під час яких збирає надцінні матеріали. Тож, детальніше про етнографічні подорожі команди проекту та й, власне, про сам проект – слухайте далі у сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-11-14_12-51-24.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-11-14_12-51-26.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-11-14_12-51-27.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-11-14_12-51-28.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-11-14_12-51-30-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-11-14_12-51-30.jpg)