«На Богуславщині виявили сибірську виразку» – такими заголовками декілька тижнів тому замайоріли різні інформаційні видання Київщини. Там йшлося про одне з фермерських господарств у селі Вільховець. Та, як виявилося, «не такий страшний вовк, як його малюють». Чи підтвердили такий жахливий діагноз ветеринари, яка наразі ситуація із тваринами на підприємстві та про сибірську виразку загалом – далі у сюжеті нашої Ксенії Федусенко:
Чи підтвердили сибірську виразку на Богуславщині?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-11-01_16-03-13.jpg)