Власну справу з нуля відкрила у Богуславі переселенка з Херсонської області. Свій бізнес Анна Слободянюк планувала весною розпочати у рідному місті. Та через повномасштабне вторгнення росіян вона разом зі своєю родиною була змушена покинути малу батьківщину. Втім, не здалася, і за півтора місяця відкрила у Богуславі власне ательє. Детальніше – слухайте далі у сюжеті:
Незламні українці: двічі переселенка відкрила власну справу в Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-21_16-07-24.jpg)