День захисників і захисниць цьогоріч Україна відзначає на полі бою. Сьогодні наші воїни продовжують боронити державні кордони від ворожої навали. І на тлі повномасштабного вторгнення рф, 14 жовтня для кожного українця набуло нового значення. Це не про свято, а про захист. Захист нашої держави. Це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні країни. Сьогодні наші кореспондентки поспілкувалися з рідними захисників з Богуславщини та Таращанщини. Вони розповіли, як дізналися про рішення близьких піти воювати, як підтримують зв’язок і що допомагає триматися:
Про наших захисників з вуст найрідніших
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-14_19-47-25.jpg)