Оновлення місцевого парку Слави, прибирання біля багатоповерхівок, встановлення дорожніх бордюр, а також чистота і порядок у місті. Останнім часом жителі громади почали помічати активну роботу комунальників. І як виявилося, за крайні декілька місяців їм і справді є чим пишатися. Про зміни у громаді із керівництвом КП «Богуславблагоустрій», а також жителями і гостями Богуславщини спілкувалася наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-01.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-02-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-02.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-03.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-04.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-05-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-05.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-06.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-07-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-10-07_14-45-07.jpg)