Декомунізація та дерусифікація. Днями на Таращанщині стартувало громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків. Позаяк до цього часу у громаді чимало урбанонімів були пов`язані з іменами радянських чи російських діячів. Про те, які вулиці пропонують перейменувати та як долучитися до обговорення — слухайте у сюжеті Владислави Кобко:
Геть усе російське! Перейменування вулиць на Таращанщині стартувало!
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-09-16_14-28-51.jpg)