Очне, змішане чи дистанційне? Про організацію навчального процесу, який розпочнеться у школах громади вже за кілька днів говорили на сесійному засіданні Таращанської міськради напередодні. І думки депутатів щодо цього розділилися: деякі наполягали на відновленні традиційного навчання, а дехто підтримував виключно дистанційний формат через, нібито, неналежний стан укриттів. До чого врешті дійшли — розповість наша кореспондентка Владислава Кобко:
Очне, змішане чи дистанційне? Організація навчального процесу на Таращанщині
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-30_12-13-22.jpg)