Яким буде відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України у Таращанській громаді? Хто займатиметься поточним ремонтом доріг? І чому потрібно здійснювати цільовий контроль за використанням фінансової допомоги при народженні дитини? Такі питання стали ключовими під час позачергового засідання виконавчого комітету Таращанської міської ради минулої п`ятниці. Докладніше про ухвалені рішення слухайте у сюжеті Владислави Кобко:
Результати засідання виконавчого комітету Таращанської міської ради
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-22_13-30-47.jpg)