Продукти для випічки, шкарпетки, гроші на тепловізор та бус: саму таку допомогу військовим наразі збирають волонтери на Богуславщині та Медвенщині. Між тим, шукають і вантажівку з водієм для доставки деревини на передову. Детальніше про те, що зараз найбільше потребують Захисники і як можна долучитися до шляхетної справи – розкажуть наші кореспондентки:
Що зараз найбільше потребують Захисники і як можна долучитися до шляхетної справи?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-12_18-38-35.jpg)